• BilgiYazan Eğitim, Yazılım Danışmanlık Bilgisayar Elektronik Reklamcılık Yayıncılık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Pazarlama Limited Şirketi, kullanıcıların www.bilgiyazan.com.tr üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında kullanmayacak, ayrıca izinsiz olarak üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır.
  • Sitenize(www.bilgiyazan.com.tr) vermiş olduğum iletişim bilgileri ve diğer kişisel bilgilerimin kanunlara uygun biçimde, Şirketiniz (bundan sonra BilgiYazan olarak anılacaktır) ürün – hizmet tanıtımı, reklam, promosyon, satış, pazarlama, haber ve duyuru bilgilendirmeleri ve uygulamaları yapılması amacı ile izin veriyorum.
  • BilgiYazan, kişisel bilgileri kesinlikle gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. BilgiYazan’ın gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın web sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, BilgiYazan’ın herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.
  • bilgiyazan.com.tr Tanıtım, duyuru ve bilgilendirme mesajı içeren e-posta almak istemiyorsanız, bilgi@bilgiyazan.com adresine mail atabilirsiniz
  • Yukarıdaki hususları kabul ettiğinizi ve izinleri-onayları verdiğinizi belirtmek üzere lütfen ilgili kutucuğu işaretleyiniz (tıklayınız).